Plánujete dárek pro družičky, učitelky, firemní dárky, “gender reveal” párty, nové zboží do Vaší prodejny, nebo prostě personalizovanou ruční výrobu? Pak jste na správném místě!

Počet kusů, který si přejete, může být jakýkoliv. Ať se jedná o 1 nebo 1000, můžete si objednat na zakázku! *

V případě zájmu nebo otázek, napište mi prosím e-mail na info@bigbellycat.com nebo vyplňte kontaktní formulář na konci této stránky. Co nejdříve se Vám ozvu s nezávaznou cenovou nabídkou ☺

Co Vám můžu nabídnout

Široký výběr látek

Kromě látek, které používám pro zboží v mém e-shopu, můžete si v podstatě vybrat jakýkoliv material, barvu a motiv si přejete. Když mi řeknete Vaše představy, pošlu Vám fotky několik možnostech. Samozřejmostí je možnost ušít zboží i z látky, kterou mi poskytnete Vy. Další možnost je osobní setkání v Praze a návštěva několik prodejen látek spolu.

Textilní etiketa

STANDARDNÍ “BIG BELLY CAT”

PERSONALIZOVANÁ

* V tomto případě je objednávka možná pouze po 100 kusů. Samotná výroba textilních etiket trvá 2-3 týdny.

ŽÁDNÁ

Papírová visačka

STANDARDNÍ “BIG BELLY CAT”

PERSONALIZOVANÁ

Grafiku vyrobím dle Vašich představ. Například Vaše logo či nějaký obrázek a text vepředu a kontaktní údaje/webové stránky či cokoliv jiného (nebo i nic) vzadu.

ŽÁDNÁ

Některé z mých předchozích projektů

Tato zakázka byla pro Kateřinu, která scrunchies Big Belly Cat kupuje, nosí a miluje už dlouho. Přála si darovat svým družičkám smagardově zelené scrunchies, které jsem v té době pro e-shop nevyráběla. Pro sebe, nevěstu, si přála jednu bílou scrunchie. Když mě s prosbou kontaktovala, byla jsem nadšená! Kromě šití scrunchies realizovala jsem i personalizované visačky.

Dlouhodobě spolupracuji s Libuška Brand. Nejprve Libuška prodávala mé scrunchies ve svém obchůdku v Novém Podlesí. Po nějaké době jsme spojili síly a realizovali několika limitovaných kolekcích scrunchies Big Belly Cat × Libuška. Díky velkému úspěchu, teď vyrábím scrunchies přímo pro Libuška Brand.

Od látky po visačky, jediným omezením je Vaše představivost!

Kontaktní formulář

Shopping Cart