Obchodní podmínky

Nákup produktů Big Belly Cat vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami. Přečtěte si je prosím pozorně.

Ruční výrobky

Všechny produkty zakoupené od Big Belly Cat nejsou totožné. Jedná se o ručně vyráběné předměty. Každý produkt je dle našich nejlepších schopností vytvořen stejným způsobem.

Vracení zboží

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů. Lhůta podle věty první běží ode dne uzavření smlouvy a jde-li o kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží. Pokud zboží nebude vráceno v původním stavu, kupující odpovídá za případnou ztrátu hodnoty. Náklady za dopravu jsou odpovědnost kupujícího. Berte prosím na vědomí, že jsem malý podnikatel a proto velice ocením, když zakoupíte mé zboží jen ve chvíli, když jste si jistí, že o něj máte reální zájem. Samozřejmě je to něco jiného, když se jedná o poškození.

Poškození

Přesto že každý produkt vytváříme, kontrolujeme a balíme pečlivě, může se stát, že dojde k poškození. Poškozené zboží prosím vyfoťte a pošlete nám na reklamace@bigbellycat.com. Po potvrzení, že produkt má poruchu (neplatí pro poruchy související s nesprávném zacházením ze strany kupujícího), může být produkt vrácen k opravě, nebo lze obdržet kredit v obchodě Big Belly Cat (náklady za dopravu jsou odpovědnost kupujícího). Peníze za přepravní poplatky nelze vrátit. Kontaktujte nás, prosím, na contactbigbellycat@gmail.com, abychom zahájili konverzaci o tom, jak můžeme vyřešit Váš problém. Vždy rádi pomůžeme!

Výměny

V případě, že jste zboží ještě nepoužili, můžeme se domluvit o výměnu. Kontaktuje nás prosím na objednavky@bigbellycat.com a uveďte číslo objednávky. Náklady za dopravu jsou odpovědnost kupujícího.

Doprava

Big Belly Cat nenese odpovědnost za:

  • chyby provedené dopravní společnosti,
  • chybné adresy uváděné zákazníky,
  • poškození objednávek dopravní službou,
  • ukradené zboží po dodání.

Pro jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Shopping Cart
V červenci a srpnu bude e-shop z důvodu prázdnin uzavřen. Přeji všem krásné léto a těším se na vás v září! ☀️
This is default text for notification bar