O nás

Něco málo o mně

Jmenuji se Susanna, žiju v Praze, jsem ¾ češka a ¼ italka. Zdědila jsem své tvůrčí schopnosti po mé mamince Miladě. Baví mě celá řada kreativních oborů: šití, kreslení, grafický design, střih videa a mnoho dalších.

Otevřela jsem svůj virtuální obchůdek v naději, že budu moci sdílet své výtvory. Toto je mým snem zhruba od kdy mi bylo 8 let, kdy jsem začala prodávat své výtvory přátelům a rodině (mnohokrát za pár lízátek nebo čokoládovou tyčinku).

Jako majitelka malé firmy je mou prioritou překonat očekávání každého zákazníka. Zaručuji nejen vysoce kvalitní výrobky, ale také celkově skvělý nákupní zážitek.

Vytvářím také na vyžádání. Neváhejte mě kontaktovat ohledně možných projektů a/nebo dotazů!

Něco málo o mém kocourovi

Jak si dokážete představit, jméno Big Belly Cat (v angličtině “kočka s velkým břichem”) mi nepřišlo náhodně. Ve skutečnosti jsem se nechala inspirovat kocourem Pancake, kterého jsme s manželem adoptovali v únoru 2021.

Jako “novorodiče” jsme navštívili veterinární kliniku, abychom nechali vyšetřit Pancake. Veterinář, který byl extrémně zaneprázdněn, si samozřejmě nemohl pamatovat jména všech mazlíčků. Zejména noví klienti s neobvyklými jmény pro zemi, ve které žijeme (jako Pancake). Když jsem musela telefonicky komunikovat s veterinářem, abych ho informovala o zdraví Pancake, brzy jsem si uvědomila, že je rychlejší a snadnější představit se jako majitelka kočky s velkým břichem. Jen přeci na samotného veterináře zapůsobilo břicho Pancake během naší první návštěvy. Proto název Big Belly Cat!

Jak to začalo

Obyčejnou jehlou jsem šila již od kdy jsem byla dítě. Inspirovala mě moje maminka, protože vždy šila krásné oblečky pro mě a pro mé panenky, abychom ladili. Začala jsem s menšími projekty, a pomalu se učím šít více a více věcí.

V červnu 2021 jsem se rozhodla se posunout o krok dále, a investovala jsem do mého prvního šicího stroje. Byla to láska na první vlákno!

Protože sama miluji doplňky do vlasů, začala jsem šít scrunchies – velké textilní gumičky. Osobně mám z nich velkou radost a doufám, že i Vy je budete milovat tolik, jako já!

Máte zájem o naše produkty?

Vysoce kvalitní, ručně vyrobené doplňky do vlasů.

Shopping Cart